Pakiet D-Series MX5 NBFL
Pakiet D-Series MX5 NBFL

2 499,99 zł

2 032,51 zł

szt.
Błotniki BMW E46 M3 LIFT Sedan/Touring
Błotniki BMW E46 M3 LIFT Sedan/Touring

1 399,99 zł

1 138,20 zł

szt.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

FEBLA MOTORSPORT jest marką związaną z firmą "F.B. Tuning Febla" zajmującą się produkcją oraz montażem elementów przeznaczonych do Motorsportu.

F.B. TUNING FEBLA powstała 2004 roku. Pierwsze próby produkcji laminatów poliestrowo-szklanych były poprzedzone obserwacją branży tuningowej, wyjazdami na zloty i pokazy. Przez lata udoskonalaliśmy sposoby i technikę wytwarzania laminatów, zdobywaliśmy doświadczenie z mniejszymi i większymi sukcesami. Nawiązaliśmy kontakt z niemiecką firmą tuningową, z którą do dzisiaj pozostajemy w ścisłej współpracy. Umiejętności zespołu F.B. TUNING FEBLA, najwyższa jakość produktów, doświadczenie i zaspokajanie zmieniających się potrzeb Klientów spowodowały, że dzisiaj jesteśmy partnerem wielu polskich i zagranicznych odbiorców.

Pasja do tworzenia i bezustanne doskonalenie procesu technologicznego oraz kadry, pozwoliły rozszerzyć produkcję o wiele innych elementów.

Dla naszych fachowców każde, nawet najtrudniejsze zlecenie stanowi wyzwanie i z pełnym zaangażowaniem się tego podejmują. Ogromny nacisk kładziemy na profesjonalizm, terminowość, uczciwość i najwyższą jakość.

Od 2013 roku firma FEBLA wykonuje elementy do zabudowy aut licencjonowanego zawodnika driftingowego Arkadiusz Hinc z Torunia.

Od 2020 roku zostaliśmy jednym ze sponsorów jednej z najszybciej rozwijających się lig driftingowych, jaką jest Drift Toruń Series również stworzoną przez A

Jesteśmy ogromnie dumni, że możemy być częścią sukcesów na torze oraz w realizacji tak świetnego projektu jest DTS.

PRODUKTY I USŁUGI
Proces produkcyjno-technologiczny opiera się na ciągłej kontroli jakości produktu. Wdrażane są nowe technologie pod kontrolą wykwalifikowanych technologów. Nasze produkty wytwarzane są ze sprawdzonych materiałów renomowanych firm europejskich, zgodnych z normami bezpieczeństwa. Ogromny nacisk kładziemy na wysoką jakość i odpowiedni dobór materiałów użytych do produkcji, gdyż to od nich w dużym stopniu zależy jakość gotowego elementu.

Specjalizujemy się w produkcji elementów do zabudowy oraz akcesoriów dla pojazdów specjalistycznych takich jak: ambulanse ratownicze i pojazdy specjalnego przeznaczenia dla kilku renomowanych firm polskich i zagranicznych. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w produkcji wyłożeń wewnętrznych oraz elementów zewnętrznych do pojazdów szynowych.

Ogromną popularnością cieszą się nasze elementy do budowy aut do driftingu oraz rajdów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zderzaki, listwy progowe, spojlery, maskownice lamp i wiele innych.

Laminaty dają niemalże nieograniczone możliwości. Wśród naszej oferty znajdą Państwo również nośniki reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład słupy ogłoszeniowe i inne elementy reklamowe, paśniki dla zwierząt hodowlanych, donice ogrodowe oraz wiele innych.

Zapraszamy do współpracy firmy, którym gwarantujemy sprawdzone materiały oraz profesjonalny serwis techniczny. W oczekiwaniu na ciągle nowe propozycje ze strony naszych klientów, jesteśmy do Państwa dyspozycji i pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i krytykę.

Jakość świadczonych przez nas usług daje naszym klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa .

Współpracujemy z takimi firmami jak, Pesa Bydgoszcz, B.A.U.S. AT, WAS Wietmarscher Polska Sp. z o.o.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Febla Motorsport

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl